Archyvas 2021 m - Likimo draugai

Logo
KAUNO KLUBUI "LIKIMO DRAUGAI" - 20 METŲ, BET TAI TIK PRADŽIA
Mūsų projektinę veiklą finansuoja Lietuvos Respublikos Neįgaliųjų reikalų departamentas ir Kauno miesto savivaldybė
Kaunas
NRD
Aromika
cemety
lonas
Dzukijos BF
Go to content
2021-07-01
Birželio 25 dieną mūsų klubo nariai buvo išvykę į edukacinę išvyką į Taujėnų dvarą. Išvykos metu ne tik dalyvavome ekskursijoje po dvarą, bet ir, dvaro administratoriams padarius didelę nuolaidą, turėjome galimybę pažaisti golfą. Daugeliui tai buvo pirma tokia galimybė gyvenime. Be to mes dar žaidėme ir smagius edukacinius žaidimus ir be abejo bendravome, bendravome, bendravome. Atrodytų, kad bendravimo turėtų užtekti kievieną dieną susitinkant klube, tačiau kitoje aplinkoje, kitoje bendroje veikloje žmonės atsiskleidžia ir pažįsta vienas kitą visai kitoje šviesoje.
Taujėnai1
Taujėnai2
Taujėnai4
Taujėnai3
2021-05-13
Gegužės 7-8 dienomis vyko pavasarinė Maisto Banko akcija. Joje dalyvavo ir mūsų organizacija. Tradiciškai akcijose mums padėdavo Kauno Santaros gimnazijos gimnazistai, tačiau dėl epidemiologinės situacijos Lietuvoje, šįkart jie mums negalėjo pagelbėti. Tačiau nepaisant jokių kliūčių, akcijoje mes sudalyvavome sėkmingai ir jos metu surinkome maisto produktų už 824€, kuriuos išdalinsime savo organizacijos neįgaliesiems maisto paketais ir naudodami produktus dienos užimtumo veiklų dalyvių maitinimui.
2021-05-03
Švelnėjant karantinui ir atsidarant kultūros įstaigoms, mūsų organizacijos nariai gražią balandžio popietę apsilankė Kauno Zoologijos sode. Nedidelėmis grupelėmis grožėjomės gyvūnais, kuriems vėsus oras tikra atgaiva. Be to balandžio mėnesį Kauno klubo "Likimo draugai" pradėjo kurti taškines mandalas. Pirmieji nedrąsūs mėginimai jau praeityje ir mūsų mandalos jau puošia klubo patalpas.
Mandalos2021
Zoo2021
2021-03-08
Kovo 8-osios proga, klubas gavo dovanų - siuntą įvairiausių žaidimų. Juos mums padovanojo Simonas Stankūnas. Nuoširdus ačiū jam.
2021-02-02
2021-01-29 dieną klubas šventė savo 20-ties metų sukaktį. Kauno klubas "Likimo draugai" formavosi nuo 1995 metų, tačiau juridinį statusą įgijo tik 2001-01-30. Šventė vyko nuotoliniu būdu (zoom platformoje), tačiau svečių susirinko tiek, kad į mūsų kuklias patalpas niekaip nebūtų tilpę. Mus pagerbė ne tik klubo ištakose dirbę ir pagrindus padėję žmonės, bet ir Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos vadovas ir darbuotojai. Po oficialiosios dalies buvo pertraukėlė, kurios metu pasižiūrėjome skaidrių demonstravimą, sudarytą iš nuotraukų, apimančių visą klubo istoriją,  ir kiekvienas savo namuose suvalgėme po iš anksto pasiruoštą pyragėlį. Po pertraukėlės vėl susirinkome šiltam, betarpiškam pokalbiui apie praėjusius ir dabartinius laikus.
zoom nuotrauka
2020-01-13
Karantinui Lietuvoje tebesitęsiant, mūsų socialinių dirbtuvių "Amatų laboratorija" dalyviai darbus atlieka mišriu būdu - savo namuose ir dirbtuvių patalpose. Darbas namuose ugdo savarankiškumo ir atsakomybės jausmą, prisidėdamas prie darbinių įgūdžių įtvirtinimo.
Dezutes03
Dezutes06
Dezutes04
Dezutes05
Copyright (c) 2005-2021 Kauno klubas "Likimo draugai"    designed by Rita N
Back to content